Lekarz Rodzinny – Alimed Mikołów

Barbara Kaczor-Klecha - ZnanyLekarz.pl
Tomasz Zakrzewski - ZnanyLekarz.pl

Misja specjalistów w Centrum Medycznym Alimed

Zespół lekarzy rodzinnych w Mikołowie z Centrum Medycznego Alimed jest gotowy na przyjęcie skomplikowanych przypadków, które wymagają wieloletniego doświadczenia, specjalistycznej wiedzy i znajomości aktualnych badań. Wiemy, jak ważna dla naszych pacjentów jest atmosfera i zaufanie, dlatego nasi lekarze traktują badanych partnersko i z należytym szacunkiem. Umów się na wizytę w dogodnej godzinie i sprawdź swój stan zdrowia.

Masz dość czekania w kolejce w swojej przychodni? Skorzystaj z porady lekarza rodzinnego w Centrum Medycznym Alimed! Umów się na konkretną godzinę i nie trać cennego czasu na przesiadywanie w poczekalni.

Centrum Medyczne Alimed oferuje konsultacje lekarskie u lekarzy rodzinnych. Prowadzimy wstępną diagnozę i leczenie najbardziej powszechnych schorzeń, ale również odsyłamy pacjentów do lekarzy określonej specjalizacji w celu kontynuowania diagnostyki. Do głównych obowiązków lekarza rodzinnego w Mikołowie zatrudnionego przez Alimed należą ogólna opieka medyczna i profilaktyka zdrowia. Współpracujemy zarówno z lekarzami rodzinnymi, jak i pediatrami chcąc zapewnić Państwu komfortową opiekę medyczną bez względu na wiek pacjenta.

Lekarz rodzinny w Mikołowie

Lekarze rodzinni przyjmujący w Mikołowie reprezentują sobą profesjonalizm i wartości etyki lekarskiej. Podstawowa opieka zdrowotna często wyznacza początek do dalszego diagnozowania i ewentualnego leczenia, dlatego tak ważne jest wybranie odpowiedniego lekarza, który patrzy na pacjenta z kilku perspektyw.

Centrum Medyczne Alimed udostępnia specjalistom i ich pacjentom zaawansowany sprzęt diagnostyczny i doskonale zaopatrzony punkt pobrań laboratorium Synevo. W ten sposób przygotowane i skonstruowane centrum wyznacza trendy w świecie medycznym, zapewniając pacjentom kompleksową obsługę na najwyższym poziomie.

Kiedy wybrać się na wizytę do lekarza rodzinnego?

Zatrudnieni przez Alimed lekarze rodzinni w Mikołowie należą do grona specjalistów pierwszego kontaktu, do których pacjent może się wybrać z niepokojącymi lub nieustającymi objawami. Należą do nich m.in. słaba kondycja psychiczna, zmiany skórne, objawy przeziębienia, bóle kostne i reumatoidalne, pogorszony ogólny stan zdrowia i wiele innych. Jeśli masz wątpliwości lub coś Cię niepokoi, skontaktuj się ze specjalistami Centrum Medycznego Alimed i zadbaj o swoje zdrowie.

Jak przygotować się na wizytę u lekarza rodzinnego?

Przed każdą wizytą u lekarza specjalisty warto doprecyzować zakres towarzyszących dolegliwości i przygotować dokumentację medyczną. Współcześnie lekarze podchodzą do pacjentów holistycznie, czerpiąc wiedzę z innych dziedzin i opierając się na badaniach czy opiniach wystawionych przez lekarzy odmiennych specjalizacji. Kompleksowe podejście do pacjenta jest gwarancją przeprowadzenia usługi na najwyższym poziomie opieki lekarskiej, dlatego lekarze zachęcają badanych do przedstawiania kompletu dokumentacji medycznej i dzielenia się ze specjalistami dolegliwościami pozornie niezwiązanymi z chorobą.

Dla stałych pacjentów atrakcyjne rabaty na wizyty lekarskie!

Zakres usług
  • Prowadzenie chorób przewlekłych np. nadciśnienie, cukrzyca
  • Diagnostyka przewlekłych dolegliwości
  • Orzecznictwo ZUS, KRUS, na potrzeby orzekania o niepełnosprawności
  • Ostre i przewlekłe infekcje
  • Profilaktyczne badania przesiewowe
  • USG w trybie doraźnym
  • Badania laboratoryjne
  • e-Recepta
  • e-Zwolnienie

Cennik

NazwaCena
Porada lekarza rodzinnego

120,00 zł

Wizyta kontrolna

100,00 zł

Wizyta domowa

250,00 zł