Ginekolog Mikołów

  Specjaliści        Umów wizytę        Cennik

Ginekolog Mikołów

Nasze poradnie

Nasi specjaliści

Dariusz Student

Dariusz Student

Ginekolog

Dariusz Student - ZnanyLekarz.pl

Centrum Medyczne Alimed oferuje usługi w zakresie pełnej diagnostyki i leczenia schorzeń żeńskiego układu rozrodczego oraz prowadzenia ciąży. Specjalista ginekolog poza wykonywaniem badań prowadzi konsultacje z zakresu doboru odpowiedniej metody antykoncepcyjnej oraz metod leczenia niepłodności. Poznaj profesjonalny, prywatny gabinet ginekologiczny w naszym centrum zdrowia w Mikołowie i umów wizytę już dziś!

Kadra medyczna w Alimed

Nasi najlepsi lekarze podchodzą indywidualnie do każdej pacjentki, dobierając im spersonalizowane plany leczenia. Specjaliści dbają o komfort badanej, tworząc intymną atmosferę i przestrzeń do swobodnej rozmowy. Nasza kadra to przede wszystkim empatyczni i ludzcy pracownicy, którzy stawiają na rozmowę. Dzięki temu priorytetowi są oni w stanie doskonale zdiagnozować pacjentkę i wyeliminować jej dolegliwości zdrowotne.

Ultranowoczesna opieka nad pacjentką

Alimed dba o ciągłe ulepszanie sprzętu znajdującego się w ofercie poradni ginekologiczno-położniczej. Nie da się ukryć, że do prawidłowego rozpoznania choroby i zaplanowania jej leczenia nie wystarczy tylko wykwalifikowana kadra pracownicza. Alimed wychodzi naprzeciw oczekiwaniom współczesności i zaopatruje poradnie w sprzęt najnowszej generacji. Używany przez ginekologa w Mikołowie sprzęt do USG 3D/4D to specjalistyczne urządzenie pozwalające na dokładne badania w kierunku wad płodu. Aparaty ultrasonograficzne produkowane są zgodnie z wymogami, oferując najwyższy standard wykonywanych badań.

Dzięki dostępnej u ginekologa w Mikołowie aparaturze przyszła mama może zobaczyć w czasie rzeczywistym rączki, nóżki, twarz i płeć swojego przyszłego dziecka!

Wizyta u ginekologa w Mikołowie

Stowarzyszenia ginekologiczne zalecają, aby wizyty obejmujące badania rutynowe umawiać w pierwszej połowie cyklu menstruacyjnego, czyli do ok. 10. dnia po zakończeniu miesiączki. Można wtedy skutecznie pobrać cytologię, wykonać badanie piersi oraz ultrasonografię narządu rodnego. Całkowicie prawidłowym jest przyjście na wizytę w trakcie miesiączki – jednak niemożliwym jest wtedy pobranie cytologii. Zaleca się odstawienie leków dopochwowych na 2-3 dni przed wizytą oraz ograniczenie intensywności aktywności seksualnej na dzień przed wizytą u ginekologa. Zalecenia w kwestii przygotowań przed konsultacją u ginekologa są takie same jak zalecenia co do codziennego dbania o higienę miejsc intymnych. Dla komfortu psychicznego pacjentka może się podmyć w bidecie znajdującym się w łazience, ale nie jest to konieczne. Ważne jest nietuszowanie objawów np. infekcji intymnych poprzez dogłębne umycie.

Wybór odpowiedniego lekarza

Wybór ten dotyczy każdej specjalizacji, jednak z racji specyfiki badań ginekologicznych ważnym jest dobranie lekarza spełniającego nasze oczekiwania – nie tylko w kwestii wiedzy medycznej. Wizyta w poradni ginekologa nie powinna kojarzyć się ze strachem i skrępowaniem, dlatego dobrze postawić na wykwalifikowaną i przyjazną kadrę – lekarza, który odpowiada na wszystkie pytania i dba o komfort pacjentki. Dobry ginekolog sprawi, że nie będziesz czuła stresu i dyskomfortu przed kolejną wizytą. Umów się na wizytę do ginekologa w Mikołowie i zobacz, jak powinno się leczyć!

Zakres usług:

 • kompleksowe prowadzenie ciąży
 • badania prenatalne
 • USG 3D/4D
 • cytologia
 • antykoncepcja

Leczenie i diagnostyka:

 • stany zapalne narządu rodnego
 • stany zapalne układu moczowego
 • upławy
 • zaburzenia miesiączkowania
 • bolesne współżycie
 • mięśniaki macicy
 • torbiele jajników
 • bezpłodność

Cennik

Konsultacja ginekologiczna z USG200,00 zł
Konsultacja ginekologiczna150,00 zł
Konsultacja ginekologiczna z badaniem prenatalnym350,00 zł
Cytologia50,00 zł
Skip to content