Poradnia lekarza rodzinnego na NFZ – Mikołów Alimed

Strona główna 9 Poradnia lekarza rodzinnego na NFZ – Mikołów Alimed
     Dojazd

Podstawowa opieka zdrowotna w ramach kontraktu z NFZ

Poradnia medycyny rodzinnej Alimed oferuje Państwu kompleksową opiekę medyczną osób dorosłych oraz dzieci. Możecie Państwo skorzystać z porad medycznych, szerokiej diagnostyki oraz leczenia ambulatoryjnego oraz w uzasadnionych przypadkach w miejscu zamieszkania. Obejmiemy Państwa również ochroną w zakresie programu szczepień ochronnych, obowiązkowych oraz zalecanych, szczepienia na covid, grypę.

Dostępność lekarza rodzinnego oraz pediatry realizowana jest w ramach kontraktu z nfz pacjentom zadeklarowanym do poradni podstawowej opieki zdrowotnej ale również prywatnie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 18.00.

Wyróżnia nas dogodna lokalizacja ( centrum Mikołowa) wraz z dużym parkingiem, dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych, dostępne na miejscu laboratorium, badania diagnostyczne ( usg, próba wysiłkowa, audiometria, spirometria, rtg, badania psychologiczne). Dostępność lekarzy pierwszego kontaktu tego samego dni lub nazajutrz. Możliwość przeprowadzania video i telekonsultacji.

Deklaracje do poradni lekarza rodzinnego można złożyć:

  • Pisemnie w rejestracji centrum medycznego Alimed
  • On-line poprzez internetowe konto pacjenta
  • Za pośrednictwem naszej strony www – do pobrania deklaracje dla lekarza poz, pielęgniarki oraz położnej i wysyłka skanem na adres: przychodnia@alimed.pl
Skip to content