O Centrum Medycznym

Strona główna 9 Centrum Medyczne 9 O Centrum Medycznym
Specjalistyczne gabinety lekarskie Mikołów

Alimed Centrum Medyczne jest placówką, która świadczy usługi w zakresie medycyny pracy oraz poradni specjalistycznych.

Przychodnia działa na Mikołowskim rynku od ponad 20 lat. Do tej pory zapewniała profesjonalną i rzetelną obsługę badań profilaktycznych dla lokalnych przedsiębiorców zgodnie z aktualnymi przepisami. Wszystkie badania z zakresu medycyny pracy m.in badania wysokościowe, badania kierowców, badania operatorów można wykonać u nas w ciągu jednego dnia. Codziennie przyjmują u nas okulista, neurolog, laryngolog oraz psycholog każdy z ogromnym doświadczeniem z zakresu medycyny pracy.

Od stycznia 2020 roku w związku z przenosinami do nowej, większej i bardziej komfortowej siedziby w Mikołowie na ul. Krawczyka 1/1

postanowiliśmy rozwijać specjalistyczne gabinety lekarskie. Naszym celem było stworzenie miejsca przyjaznego dla pacjentów z profesjonalną obsługą lekarską, pielęgniarską oraz rejestracji. Więcej informacji o poradniach specjalistycznych i przyjmujących w nich lekarzach znajdą Państwo w zakładce Poradnie

Lekarz medycyny pracy Mikołów
Przychodnia w Mikołowie

Żeby zapewnić naszym pacjentom kompleksową opiekę i możliwość wykonania na miejscu badań laboratoryjnych nawiązaliśmy także współpracę z firmą Synevo, które otworzyło w naszej placówce punkt pobrań materiału do badań.

Wszystkie nasze pomieszczenia dostosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych. Naszym pacjentom udostępniamy także bezpłatne WiFi oraz możliwość naładowania telefonu dzięki ładowarkom w poczekalni.

Skip to content